Kozmik Enerjiler
ANASAYFA | HAKKIMIZDA | VİDEOLAR | İLETİŞİM

İKİNCİ BLOK KANALLARI

MAGİC BLOK KANALLARI

HASTALIKLARDA MUTLAKA DOKTORA GİDİLMELİDİR VE TIBBIN TEDAVİ YÖNTEMLERİNE SADIK KALINMALIDIR.

Bu yöntem teşhis ve tedavi amaçlı değildir, Sadece tıbba yardımcı olabilir.

ZEUS

Zevs olarak okunur. Olimpos tanrılarının kanalıdır. Magic blok kanalııı olmasına rağmen tüm Budist blok kanalları ile uyumludur. Kanal açma sırasında açılan tüm kanalların ardından zevs kanalı açılır. Çünkü bu kanal diğer kanalları destekleyici ve güçlendirici bir kanaldır. Çakra çalışmalarında,aura çalışmasında baş temizliğine kullanılan çok güçlü bir kanaldır. Bu kanalın arındırma ve temizleme özelliği vardır. Suya asla yüklenmez ve hiçbir organa verilmez. Zevs kanalı F. Buddha ve firast kanalı ile çalışır.

FIRST MAGIC KANALI

Orijinal ismi Perviy magiciski dir. Birinci magic kanalı olarakta adlandırılır. Çok güçlü bir kanaldır. Büyü ve nazar enerjilerini temizler. Kişinin üzerine açılır ve beklenir. Seansın başında açılır, mama ve anael kanalları ile açılması uygundur. Kuyu otomatik açılır.Bu kanal ile çalışmanın hemen ardından mutlaka çakra dengelemesi yapılması gerekir. Bu kanal ile organlara kesinlikle çalışılmaz Suya verilmez sıfır noktasına veya auraya konulmaz. Özel bir imaj ile açılır. Kişi bu kanala uyumlandığı zaman öğretmen bu imajı kişiye aktarır. Uzaktan çalışabilirsiniz. Genetik düzeyde temizlik yapar özellikle birinci ve beşinci çakrada çok detaylı çalışan bir kanaldır. Asla çakralara ve organlara verilmez.

MAMA KANALI

Dişil kanaldır. Gezegensel bir kanaldır. Ciddi hastalıklara çalışan bir kanaldır. Saldırganlığı ve sinir sistemindeki birikimi azaltır. Agresif ve sosyal olmayan insanlarda kullanılan bir kanaldır. İç huzuru ve dünya ile uyumu sağlar. Kuyu ve lotus otomatik olarak açılır.Büyü ve nazar gibi enerjilerin temizlenmesinde Anael ve first magic kanalı ile güzel çalışır. Erkek enerjisi fazla olan kişilerde eril dişil dengesini sağlar. Doğum ve ebeveyn lanetlerini ortadan kaldırır. Bu kanal enerji alanındaki tüm kaba ve ince negatif enerjiyi bir araya getirip toplama özelliği vardır. Kaba enerjiler kuyuya yönlendirir ince enerjiler ise lotustan atılır. Bu yüzden kişide yorgunluk ve halsizlik durumları olabilir, böyle durumlarda F.budhha kanalı auraya verilebilir. Bu yüzden bu kanalla çok sık çalışma yapmayınız. Depresif insanlarda bu kanal kullanılmaz, kişiyi daha çok depresif hale getirir. Bu kanal kişinin bulunduğu her pozisyonda çalışabilir, Yani yatarken uyurken veya otururken kişi ile çalışır. Bu kanalın varlıkları uzaklaştırma özelliği de vardır. Yatmadan önce açarsanız sorunsuz bir uyku uyursunuz, uykusuzluğa iyi gelir. Sinir krizlerinde ve ağlama krizlerinde kullanılabilir. Eğer mama kanalını gece açtıysanız ve sabah çok halsiz hissediyorsanız F.buddha, firast ve bon kanallarını açarsanız mama kanalının etkisini azaltır ve dinçlik verir. Bu kanal auraya yada sıfır noktasına konulamaz. Sadece kişinin veya kendinizin üzerine açabilirsiniz. Özel bir imaj ile açılır.

ANAEL KANALI

Bu kanal sevgi ve uyum kanalıdır. Şifa verme özelliği yoktur. Seanslarda bu kanal first magic ve mama kanalı ile kullanılabilir. Normal seanslarda ortama açılabilir ama seans esnasında ya da başında kullanamazsınız. Bu kanalın çakralar arasındaki uyumu sağlar ve çakralara kodlanmış negatif enerjileri de temizler. Kavga ve insanlar arsındaki tartışma ve kargaşa durumunda ortamı yumuşatır. Özel iş görüşmelerinizde, resmi dairelerde kendinize bu kanalı açarsanız işleriniz daha kolay yürür. Kişideki direnci azaltır.

AGNİ KANALI

Hint kanalıdır. İsmini hint ateş tanrısından alır. Kozmik bir frekanstır. Eril enerjidir. Depresyon ve stresi önleyen bir kanaldır.  Bu kanal açılırken dumanlı ve alevli bir ateşin üzerinize yağdığını imaj edebilirsiniz. İş hayatında olan kişilerin agni kanalını hergün açması tavsiye edilir. Daha çok sipariş alırsınız ve daha çok müşteriniz olur. Kişide çok fazla stres veya depresyon durumu var ise, seansa başlamadan önce 20 dakika agni kanalının altında bekletip, daha sonra bu kanalı kapatıp seansa başlamak gerekir.

Bu kanal acil bir durum gerektiğinde mesela taksi, ambulans, polis gibi yapacağınız bir imaj ile polis,ambulans ve itfaiyenin önü açılır ve daha çabuk gelir. Taksi bekliyorsanız taksi çok kısa bir sürede önünüzden geçer.

Agni kanalı chum kanalı ile de uyumludur. Bu kanal auraya veya sfır noktasına konulamaz. Bu kanal ile çalışırken mars, Satürn, Jüpiter, Neptün gezegenlerinin isimlerini söylerseniz kanal daha güçlü çalışır.

CHUM KANALI

Mama kanalına benzer ama aynı değildir. Kavgaların ve stresin önlenmesinde kullanılır. Gergin ortamları yumuşatır. Dişil kanaldır, Bu yüzden yerden açılır. Bu kanalla organlara çalışamazsınız. Kadınları dişilik enerjisi ile doldurur ve daha çekici yapar. Agni kanalı ile birlikte eril ve dişil enerjilerin dengelenmesinde kullanılır. Depresyonlar genelde hormonal sistemlerin bozulası veya troit-paratroit bezlerinin dengesiz çalışması sonucu olabilir. Chum kanalı bu bezlerdeki dengeyi de sağlar. Kişinin üzerine açılır auraya veya sıfır noktasına bırakılmaz. Bu kanal ile çalışırken dünya, güneş Venüs ve ay isimlerini söylerseniz daha güçlü çalışır.

AGNİ CHUM KANALI

Magic bloğun en karmaşık ve en güçlü frekanslarından biridir. Nötr enerji verir ve eril dişil enerjiyi dengeler.  Bu kanal direkt insanın aurasında  çalışan bir kanaldır. Agni, auradaki  tüm negatif enerjileri baskı yaparak aşağı doğru iter ve alanı aktif eril enerji ile doldurur Chum kanalı ise aşağıdaki tüm negatif enerjileri toplayarak bir araya getirir ve dışarı atar. Bu durumda kuyu anlık açılır ve kapanır. Böylelikle önce enerji alanımız eril ve dişil olarak dengelenir. Bu durum hem ruhen hem de fiziksel anlamda dengelenmemizi sağlar.

Ağır hastalıklar da dahil olmak üzere tüm hastalıklarda kullanılabilir. Çünkü derin ve ağır hastalıkların nedenleri stres,depresyon ve aynı zamanda duygu bozukluklarıdır. Bu kanal hem fiziksel anlamda hem de ruhsal anlamda çalıştığı için derin temizlik yapar. Bu kanal ile sadece seans başında çalışabilirsiniz. Çünkü bu kanal diğer kanalların çalışmasına izin vermeyecektir. Bu kanal ile çalışmak zordur, terapist bu kanalla uzun bir süre çalışması ve tecrübe sahibi olması gerekir. Danışan ile en az 12/15 seans Budist kanallar ile çalıştıktan sonra bu kanalla çalışmaya karar verilmelidir. Bu kanalın açılışı ilk zamanlar 15/20 dakika sürebilir. Kişi bu kanalla çok çalışıp tecrübe sahibi olmalıdır. Uzun bir süre çalıştıktan sonra bu kanalın açılışı 4/5 dakikaya kadar düşebilir.

Kozmik enerjiler vücudumuza enerji alanımız, çakra girdapları  ve nefes aracılığı ile girer. Bu enerjiler çakralarımız aracılığa ile yaşam enerjisine dönüşür ve gerçekleştirdiği fonksiyonlara göre çeşitlenirler. Bu durum eterik bedende ve aynı zamanda fiziksel bedende de enerji akımları oluşturur. Bu akımlardan biride üçüncü ve dördüncü çakralarımız arasında bulunan bölgedir. Bu bölgeye Samana adı verilir. Sanskrit dilinde saman kelimesinden türetilmiştir eşit ve denge anlamındadır. Normal hayatımızda iki karşıt enerji akımı bu bölgede birleşmektedir ve dengelenmektedir. Bu yüzden Agni ve Chum kanallarının neden bu bölgede toplandığını ve burada niçin patlama yaptığını teknik olarak bilgilendirmek istedim. Çok özel bir imaj ile açılır.

MİDİ KANALI

Dünyasal bilgi kanalıdır. Aşağıdan gelir. Dişil kanaldır. Bu kanala uyumlandıktan sonra üç ay boyunca her gün yirmi dakika çalışmanız gerekir. Gektas kanalı ile birlikte çalışan bir kanaldır. Üç aylık çalışmayı bitirmeden bu kanala soru sormamanız gereklidir. Bir kişi ile çalışma yapmadan yarım saat önce kişi hakkında bilgi almak için bu kanalı açabilirsiniz. Midi kanalı dünyasal bir kanal olduğu için danışanınız hakkında size yaşamsal ve genetik bilgiler verecektir. Örnek olarak ilk üç çakrası hakkında ve genetik kodları hakkında bilgiler gelebilir. Kişi ile çalışma esnasında da midi kanalından kendiliğinden bilgi gelecektir. Bu kanaldan gelen bilgi hakkında asla şüphe etmemeniz gerekir. Uzun süre görmediğiniz bir kişiyi düşünüp mididen bilgi isterseniz, bu kişiyi görebilir veya hakkında haber alabilirsiniz. Bu kanal ayrıca güçlü bir koruma kanalıdır. Bu kanalı açarken veya çalışırken, Ayaklarınızın altından bir enerji yoğunluğunun birinci ve ikinci çakranıza kadar dolduğunu imaj edin, zaten bu yoğunluğu hissedeceksiniz. Bu kanal ile üç ay boyunca çalışma yaparken aynı müziği kullanmayı unutmayın. Bu kanal ile çalışırken ayak tabanlarınızda bir sıcaklık hissedebilirsiniz.

GEKTAS KANALI

Evrensel bilgi kanalıdır. Yukarıdan gelir. Bu kanal ile aynı midi kanalı gibi üç ay boyunca her gün 20 dakika çalışmanız gereklidir. Bu çalışmayı midi kanalı ile birlikte yapmanız gerekir. Hoca öğrenciye her iki kanalı birlikte vermelidir. İki kanal arasında ki çalışma süresi en az iki saat olmalıdır. Her iki kanalı mutlaka gün içindeki 24 saat içinde çalışmalısınız. Gektas kanalının koruma özelliği de vardır. Midi kanalı ile birlikte çok güzel bilgi verir. Çalışma yaptığınız kişi hakkında ve çalışma esnasında size bilgi verir. Çalışma yaptığınız kişi hakkında ruhsal bilgiler ve 4-5 çakraları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Gelen bilgilerden asla şüphe duymamalısınız. Bu kanal ile 3 ay boyunca çalışmadan soru soramazsınız. Özel bir imaj ile açılır.

ZALATAYA PİRAMİDA

Mahatmaların evidir. Çok güçlü temizlik ve koruma kanalıdır. Kendi üzerinize ve kişilerin üzerine açtığınız anda temizlik ve korumayı sağlayan bir kanaldır. Bu kanal karmik temizlik yaptığı gibi dilekleriniz üzerinde de çalışır. Bu kanala ile çakra aktivasyonu ve sırt-omurga temizliği yapabilirsiniz. Gold piramit olarak ta isimlendirebilir bu ve isimle de çalışabilirsiniz. Midi ve Gektas kanalından bilgi alamadığınız takdirde bu kanaldan bilgi isteyebilirsiniz. Bu kanaldan çok zaruri durumlarda bilgi istemek gerekir. Büyük mekanların temizliğini ve korumasını bu kanal yardımı ile yapabilirsiniz. Toplu inan gruplarını koruma altın alır ve salgın hastalıklarda bu kanalla çalışabilirsiniz. Yolculuklarda bu kanalı açmanız güvende olmanızı sağlar. Herhangi bir kişiyi koruma altına almak için önce bu kanalı kişinin üzerine açıyorsunuz ve daha sonra kişiyi piramidin içine yerleştirdiğinizi imaj ediyorsunuz. Bu kişi, kişiler veya bir nesne, ev ,araba vs.. olabilir. Her seansta açmanız gereken bir kanaldır Budist blok ile uyumludur. Bu kanalı açtığınız zaman seansa başlamadan önce kanal kendiliğinden şuşumna kanalı üzerinde temizlik yapar. Vücudumuzdaki tüm ikincil enerji kanallarını temizleyen bir kanaldır. Özel bir imaj ile açılır.

TATA KANALI

İnsan metabolizmasını ve hormonal sistemi dengeleyen bir kanaldır. Kişinin kilo vermesine DİYET ile birlikte yardımcı olur. Kadınlarda sinrah erkeklerde ise sinlah kanalı ile birlikte çok güzel çalışır. Hormonal sisteme de çalıştığı için tiroit ve paratiroit bezlerinin normal çalışmasını sağlar. Kilo sorunları ile çalışırken kişinin cinsiyetine göre sinlah veya sinrah kanalları ile birlikte seanstan sonra kişinin aurasına yüklenir. Tiroit ve paratiroit bezlerine çalışırken önce firast kanalı ile temizlemeniz gerekir. Ardından F.buddha kanalı ile tiroit veya paratiroit bezine ark bırakın. Seanstan sonra gün içinde 3-4 defa imaj ederek kişinin aurasında bu kanalları tazeliyorsunuz. Kişide gün içinde baş ağrısı olursa lotusu açıp 10 dakika bekleyip kapatıyoruz. Bu kanal açıldığında kendinizde veya çalıştığınız kişinin ağzında tuz veya pas tadı olabilir. Seans sırasında pankreas organına bu kanal ile çalışabilirsiniz.

GEKATA KANALI

Dişil kanaldır. Enerjisi yerden gelir. Dünya ve ay tanrıçasının birleşimi üç göğüslü bir tanrıça imaj edilerek açılır. Kadınlarda rahim sorunları ve küçük göğüsleri büyütmek için kullanılır. Bu kanalın hücreleri büyütme özelliği vardır. Bu yüzden bu kanal ile çalışmak oldukça risklidir. Çünkü çalıştığınız kişide bilinmeyen kanser hücreleri, tümörler veya kistler olabilir ve kişinin bundan haberi olmayabilir. Bu yüzden bu kanal ile çalışmanızı tavsiye etmiyoruz.

RİNALTİ KANALI

Daha çok tarımda kullanılan yeni kanallardan biridir. Özellikle patates böceği dediğimiz danaburnu böceği için kullanılır. Yapraklı bitkilerde de kullanabilirsiniz. Tüm alan açılır.

İnsanlarda ise kepek sorunlarında ve deri mantarlarında çalışan bir kanaldır. Kişinin kullandığı şampuan veya sabunlara yükleyebilirsiniz. Suya da yüklenebilir.

TOR KANALI

Magic bloğunda olmasına rağmen Budist blok ile uyumlu bir kanaldır. Seans öncesinde veya seans sırasında da açabilirsiniz. Bu kanal düşük titreşimli yoğun enerji bloklarını parçalamak için kullanılır. Migren, baş ağrısı, kas ağrılarında kullanılan bir kanaldır. Bu kanalı organlara ve vücudun oluşturduğu taşlara kullanamazsınız. Bu kanalın kullanımı ardından, kullandığınız bölgede mutlaka hortumlama yapmalısınız. Çünkü enerjiyi parçaladınız ve o bölgeyi temizlemeniz gerekir iç gözünüzle bu enerji parçalarının kuyuya döküldüğünü göreceksiniz. Bu enerji parçalarının meridyenlerde takılıp kalma ihtimali olabilir. Hortumlama işleminin ardında uyguladığınız bölgeye shaon kanalını ark bırakın. Özel bir imaj ile açılır.

BON KANALI

Budist blok ile uyumlu bir kanaldır. Uçan yogilerin kanalı olarak ta bilinir. Yatalak ve felçli hastalarda kullanılır. Yeni oluşmuş felçlerde oldukça etkilidir. Beyindeki hasarları ortadan kaldırır. Seans sonunda kişinin üzerine açılır. Kanalı sıfır noktasına yüklüyoruz ve kişiyi gönderiyoruz. Kanal kendisi kapanır. Yorgunluk durumlarında kendi üzerinize açabilirsiniz. Özellikle uzun bir yolculuktan sonra bacak ağrılarına çok iyi gelir. Enerji alanını çok iyi temizleyen ve onaran bir kanaldır. Bazı kitaplarda u kanalın astral seyahatlerde de kullanıldığı yazılsa da bu bilgi doğru değildir.

TİTAN KANALI

Bu kanal zevs kanalının bir üst versiyonudur. Çakra kanalıdır. Kesinlikle organlara ve başa bölgesine verilmez. Auraya veya sıfır bölgesine yüklenemez. Çakra çalışmalarında Zevs-firast-F.buddha kanalları ile çalışarak sonuç alamadığınızda bu kanal ile çalışabilirsiniz. Bu kanal zevs kanalı ile çakıştığı için Titan-Firast ve f.buddha formülüne göre verilir. Bu kanal asla kalp çakrasına uygulanmaz. Ağır hastalarda yatalaklarda ve bünyesi çok zayıf insanlarda bu kanal kullanılmaz. Bu kanalın kullanımından sonra mutlaka aurada çalışma yapmalısınız. Bir kişide en az yedi sekiz seans çalıştıktan sonra bu kanalla çalışabilirsiniz. İlk birkaç seansta asla bu kanal ile çakra çalışması yapılmaz.

LUGRA KANALI

Hayvanlarla ve bitkilerle çalışan bir kanaldır. İnsanlarla kesinlikle çalışamazsınız. Özel bir imaj ile açılır.

LULİ KANALI

Budist blok kanalları ile uyumludur. Şizofren ve bipolar gibi akıl hastalıklarında kullanılır. Temassız çalışılır organlara verilmez. Deneyim sahibi olmadan bu kanal ile çalışamazsınız. Bu tür hastalar ile yanlarında yakınları olmadan çalışmayın. Seans sonunda kişiye açılır ve sıfır noktasına yükleme yapılır. Bu kanal İle en az 40-50 seans yapmadan sonuç alamazsınız.

SUTRA KARMA KANALI

Budist blok ile uyumlu bir kanaldır.7. nesile kadar karma temizliği yapar. Sizin veya kişinin şu andaki karmasını temizlemez. Kişi ile yaptığınız uzun çalışmalardan sonra sonuç alamadıysanız bu kanala başvurmanız gerekir. Ciddi rahatsızlıklarda kullanılmalıdır. Bu kanal seans esnasında kendisi de açılabilir. Bu durumu kişinin hareketlerinden anlayabilirsiniz. Ağlama veya gülme krizleri idrar ve gaz kaçırma durumları olabilir. Özel bir çalışma yöntemi vardır.

LUNNİ SVET

Petrovun Özbekistan'da ilk açtığı enerji okulunun ismini taşıyan kanaldır. Şifa kanalı değildir, anestezi yerine geçer. İmaj ile açılır.

DO KANALI

Bu kanal astral kanalıdır. Sutra karma kanalı ile birlikte açılır. Çok pratik yapmanız gereken bir kanaldır. Bu kanal ile çalışmak çok zordur, çünkü başka boyutlara geçebilir ve ortamda karşılaştıklarınızın dost olup olmadıklarını bilemezsiniz. Bu kanal auraya ve organlara verilmez suya yüklenmez. Özel bir çalışması vardır.

CHUTTA BLOK

Çok nadir kullanılan bir kanaldır. Sizin kontrolünüz dışında çalışır kendisinin işi bittiği zaman kapanır. Bu kanalı kişi üzerine açacaksanız, kişiyi mutlaka uyarmalısınız. Bu kanal sinir krizleri, dengesizlik, huzursuzluk, mide bulantısı, baş ağrısı, unutkanlık öfke gibi duygular yaşatabilir. Çok seans yapıp sonuç alamadıysanız bu kanalla çalışmaya karar vermeniz gerekir. Bu kanal kişideki ruhsal ve fiziksel sorunları tarar bulur ve çözer. Çok ağır hastalıklarda kullanmamız gerekir. Ruh ve akıl hastalıklarında kesinlikle kullanılmaz. Özel bir imajı ve çalışma şekli vardır.

OSVİŞENİYE PREDMETOV

Kutsama kanalıdır. Canlılara kesinlikle çalışılmaz. Firast gibidir ama daha güçlüdür. Nesnelerdeki tüm negatif enerjileri temizler ve otomatik olarak kutsal temiz enerjiyle doldurur. Suya yükleye bilirsiniz. Bu su ile cildinizdeki problemleri yerlere sürebilirsiniz. Tılsım ve muska gibi nesneleri kutsayabilirsiniz. Para ve değerli kağıtlar üzerinde asla kullanmayın. İmaj ile açılır.

Tüm Hakki Saklıdır © 2022 - Kozmik Enerjiler Cüneyt Berberoğlu


KEOPS BİLİŞİM