Kozmik Enerjiler
ANASAYFA | HAKKIMIZDA | VİDEOLAR | İLETİŞİM

Cüneyt Berberoğlu Hakkında

Merhaba, ben Cüneyt BERBEROĞLU. 1 Şubat 1969 İzmir Karşıyaka doğumluyum. Konu başlığını hakkımızda yazmamın sebebi, 15 yıllık evliliğimizde hiçbir desteğini benden esirgemeyen üzerinde çalıştığım ve araştırdığım her bir konuda bana yardımcı olan, güzel enerjisi ile beni besleyen sevgili eşim İrina BERBEROĞLU ile beraber çalışmamız ve birlikte hareket etmemizdir.
Yaklaşık 9 yaşımda iken gördüğüm bir rüya sonucunda spiritüel hayatım başladı. Herkesin hayatında en az kendine bir defa sorduğu ben neyim? Nereden geldim? Neden buradayım? soruları çocukluk yıllarımda oluştu ve o yaşlardan itibaren bu soruları kendime cevaplamaya çalıştım.

Dine, astrolojiye, anatomiye, evrene ve yaşadığım gezegene olan merakım da çocukluk yıllarımda başladı. Bu araştırmalarım tüm eğitim hayatımla paralel olarak ilerledi. Var olan tüm canlılardaki dizayn ve kusursuzluk, yaşadığımız doğadaki ekolojik sistemin mükemmelliği ve evrendeki ahenk, bende, her şeyin bir rastlantı sonucu meydana gelmediğini, tüm oluşumların üstün bir akıl tarafından dizayn edildiği ve yaratıldığı fikrini oluşturdu.

Yaklaşık 10 yaşımda iken yani bundan 43 yıl önce sadece yazılı kaynaklar, ansiklopediler ve ikili ilişkiler aracılığı ile bilgi alışverişi vardı. Ailemin de desteği ile üç büyük dinin kitaplarının Türkçe çevirilerini okudum. Tüm dinler tek bir kaynağa sabitleniyor, ondan geldiğimizi ve tekrar geldiğimiz kaynağa geri gideceğimizi anlatıyordu. Kaynak ile olan bağlantım ilk olarak din aracılığı ile oldu. Bu kaynağın sonsuz bir enerji olduğunu, her yerde olduğunu ve benim de o kaynağın bir parçası olduğumu, içimde, bedenimde ve ruhumda hissettim. Spiritüel dünyamın anahtarı bu histi ve bana öğrenme kapısını açtı.
Yirmili ve otuzlu yaşlarımda araştırmalarımı geliştirdim ve insanın sadece maddeden var olmadığını bir enerji alanının olduğunu ve bu enerji alanı sayesinde kaynak ile sürekli iletişimde olduğunu fark ettim. 2000 yıllarının başında dünyamızda enerji çalışmaları ile şifa konularında birçok akım ve eğitimler başladı. Yüzyıllar önce kullanılan enerjiler ile şifa teknikleri insanlar arasında yayıldı ve kabul gördü. Bu zaman diliminde eğitim veren enerji çalışmaları yapan birkaç kişi ile iletişimim oldu. Atalardan gelen geleneksel tekniklerin dışında, bu işe gönül vermiş, araştırmalar yapan ve yeni teknikler uygulayan insanlarla iletişimde oldum. Çin, Hindistan, Orta Asya ve İskandinav kültürlerinden gelen birçok çalışmanın eğitimini aldım.

2003 yılında İstanbul’da aldığım özel bir eğitimin ardından Kırgızistan, Kazakistan ve Nepal seyahatlerim oldu. 2005 yılında Kazakistan’da tanıştığım ruh ikizim İrina BERBEROĞLU evlenip hayatımı birleştirdim.

2015 yılında Kozmik enerjiler ile tanıştım ve eşim ile birlikte eğitimini aldık. Eşimin Rus olması ve bu eğitimin Rusya’dan yayılması bana öğretiyi derinlemesine inceleme ve araştırma olanağı tanıdı. 2017 yılında eşim ile birlikte Tien Şan dağları ( Tanrı dağları veya Han Tengri), Altaylar ve Özbekistan’a bu öğretiyi derinlemesine incelemek ve araştırmalar yapmak için seyahatler yaptık. Bu işe gönül vermiş birkaç üstatla çalışma fırsatı yakaladık. Türkiye’de çok yüzeysel öğrendiğimiz bu öğretiyi derinlemesine araştırdık.

Kozmoenergetica öğretisinin temeline inince çocukluğumdan beri kendi içimde cevaplayamadığım birçok sorunun yanıtını buldum ve tek bir öğretiyi hayatıma anahtar olarak kabul ettim. Sonsuz bilginin gerçek kıvılcımları ve şifanın gerçek kaynağı.

2020 yılından itibaren bu öğretinin eğitimlerini veriyorum. 2021 Mayıs ayında aynı bölgelere yaptığımız seyahatimiz bizi daha da aydınlattı.
Kozmoenergetica sadece bir şifa tekniği değildir. Bütünle olan iletişimizi sağlar ve kendinizi bulmanızdaki en önemli anahtarlardan biridir. Masa başında öğrenilemez, uzun ve meşakkatli bir yoldur.
Halen İzmir’de yaşamaktayım ve turizm sektöründe kendi işim ile ilgileniyorum.

Tüm insanlığın bir gün barış ve mutluluk içinde yaşamasını ve kendinin farkında olmasını diliyorum. Bu yolda herkese bol şanslar.

 

UYARI: Kozmoenergetica bir teşhis ve tedavi yöntemi değildir.  Hastalıklarda mutlaka doktora gidilmelidir VE TEDAVİLERE UYULMALIDIR.

Tüm Hakki Saklıdır © 2022 - Kozmik Enerjiler Cüneyt Berberoğlu


KEOPS BİLİŞİM