Kozmik Enerjiler
ANASAYFA | HAKKIMIZDA | VİDEOLAR | İLETİŞİM

BİRİNCİ BLOK KANALLARI

HASTALIKLARDA MUTLAKA DOKTORA GİDİLMELİDİR VE TIBBIN TEDAVİ YÖNTEMLERİNE SADIK KALINMALIDIR Bu yöntem teşhis ve tedavi amaçlı değildir, Sadece tıbba yardımcı olabilir.

FARUN BUDDHA

Budist bloğun ilk kanalıdır. Evrensel kanaldır. Petrov'un inisiye olduğu ilk kanaldır. Mahatmalar ve tibet rahipleri yüzyıllarca bu kanalla çalışmışlardır. Bu kanalın ismi insanlık tarafından fark edildiğinden bu yana aynıdır, diğer kanalların ismini Petrov kendisi koymuştur. Tüm Budist blok kanallarının bağlantı kanalıdır ve anahtarıdır. Çoğu enerjist bu kanalı açtığında yeşil veya gri-mavi renk gördüklerini söylerler. Budist bloktaki tüm frekanslar farun buddha kanalı üzerinden açılır.

Farun buddha kanalı tüm hastalıklarda kullanılır tüm şifa çalışmalarında çakra dengelemede aura şifalandırılmasında kullanılır. Eğer bir danışan ile çalışıyorsanız ve hangi kanalla çalışacağınızı bilmiyorsanız veya başka kanallara uyumlu değilseniz farun buddha kanalı ile çalışabilirsiniz. Bu kanal çok etkilidir ancak yavaş çalışır.

- Taze yanıkların iyileşmesinde önemli rol oynar.
- İç ve dış kanamayı hızla durdurur.
- Cerrahi operasyon sonrasında yaraların iyileşmesini hızlandırır.
- Sindirim sistemindeki rahatsızlıklara iyi gelir, özellikle ülsere.
- Hücre bölünmesine yardım eder.
- Bağışıklık sistemini güçlendirir. Bayılma ve koma anlarında iyi gelir.
- Erken derecede kansere iyi gelir.
- Titreşimi yükseltir canlandırır stresten bozulan sinir sistemini düzenler.
- Bu kanalın düzenli kullanımı yeni başlayan hastalıkların gelişimini önler, Oluşabilecek hastalıkların nedenini önler.  
- Bedende güçlü bir koruma sağlar.   

FİRAST KANALI

Çok güçlü bir temizlik kanalıdır. Eski mısır ışınıdır. Magic blok kanalları ile UYUMLU DEĞİLDİR. Her türlü negatif enerjiyi temizler küçük varlıkları ortamdan uzaklaştırır. Yakıcı bir gücü vardır. Bu kanalla nesnelerin üzerindeki negatif enerjileri ve ayrıca mekanları giysilerinizi ve yiyeceklerinizi de temizleyebilirsiniz. Firast kanalı çakra dengeleme çalışmasında, aura temizliğinde ve dengelenmesinde, organların negatif enerjilerden temizlenmesinde, vücutta ağrıya neden olan enerji birikimlerinde kullanılabilir. Bu kanalla her çalışmanızda mutlaka kuyu açmak gerekir. Çünkü temizleme işlemin ardından ortaya çıkan negatif enerjinin kontrol altına alınıp değiştirilmesi gereklidir. Kuyu, negatif enerjileri dünyaya yararlı pozitif enerjilere dönüştüren bir sistemdir.

Bu kanal varisli damarlar, işitme kaybı, diş ve kulak ağrısı, eklem ağrıları morluklar, kırıkların tedavisinde, idrar yolları sorunlarında, tüm iltihaplı durumlarda, erken teşhis edilmiş onkoloji vakalarındaki küçük tümörlerde, kistlerde, organ temizliğinde, çakra girdapları temizliğinde, enerji kanallarının temizliğinde, el ve ayaktaki ikincil çakraların temizliğinde kullanılır.

Bu kanal çok serttir F.Buddha kanalı ve zevs kanalı ile birlikte çakra, aura ve baş temizliğinde kullanılır. Kulak, organ ve ağrılı bölgelerde firast kanalı ile çalışırken hortumlama tekniği ile oluşan küllerin boşaltılması tedaviyi hızlandırır. Kulaktaki çalışmalarda öncelikle kulak fiziksel kirlerden arındırılmalıdır ve mutlaka doktora gidilmelidir. Her çalışmada olduğu gibi imaj ile çalışılır.

Bu kanalla çakra ve aura çalışmaları dışında her zaman temassız veya yarı temaslı olarak çalışılır. Firast kanalını açtığınızda azda olsa ellerinizde bir karıncalanma veya ısınma hissedersiniz.

Nazar enerjisinden korur, Kişide geçmişe ait var olan tüm negatif ve kirli enerjileri de temizler. Kendinizde ve başkasına açarken baştan aşağı kadar tam açmalısınız.

SHAON KANALI

Eski mısır kumu olarak ta bilinir. Shaon kanalı da yoğun temizlik kanalıdır. Ancak vücuttaki cansız ve gereksiz şeyleri çok ince seviyeye getirip vücuttan atılmasını sağlar. Bu kanal 3 çakra çizgisinin alt bölgesinde parçalayıcı, temizleyici ve şifacı olarak çalışır. Üst bölgede ise sadece parçalayıcı ve temizleyici olarak çalışır. Firast kanalı ile birlikte beraber açılır ve bu iki kanal birlikte çok güzel çalışırlar.

Shaon kum, taş, kireç plakları, tuz tortularını, kist ve tümör parçacıklarını, ince seviye taneciklere çevirir ve vücuttan atılmasına yardımcı olur. Karaciğer kalınbağırsak idrar yolları tedavilerinde yardımcıdır. Böbrek taşı safra kesesi taşlarını parçalar. Böbrek iltihaplarını ve sinüziti yok eder. Ayrıca burun ve geniz etlerinin tedavisinde de kullanılır.

Karaciğer ve böbreklerde temasla çalışılır, karaciğerdeki kum böbreklerdeki taş küçülerek yok olur ellerle temas halinde eller ısınana kadar çalışılır. Safra kesesi taşları yapıları gereği zor eriyen taşlardır, bu taşların temizlenmesi 10/12 seans sürebilir ve ağrılara neden olabilir. Danışana bu bilgi verilmelidir. Yumurtalıktaki ve rahimdeki kistlerle çalışabilirsiniz fakat hamilelik olasılığı olan bir danışanla asla rahim içi çalışma yapmayınız.

Sinüzite çalışırken genelde temassız çalışmayı öneriyoruz. Sinüs bölgeleri altıncı çakraya çok yakın olduğu için nereyle çalıştığınızı iyi bilmeniz gerekir. Sinüs ile çalışırken firast ve ural kanalları da shaon kanalıyla beraber kullanılır. Akciğerlerde de temaslı olarak çalışılabilir.

Bu kanalın temizliğin yanı sıra üçüncü çakranın alt bölgesindeki her organa şifa gücü vardır. Böbreklerdeki yağlanmayı (lipom) durdurur ve yok eder. Bazı kaynaklarda ninalis kanalı ile kalbe çalışma yapılabilir diye bilgiler vardır, biz bunu önermiyoruz. Sadece kalp krizi anında ve sonrasında bu iki kanal ile temassız olarak kalbe çalışabilirsiniz.

Kısacası bu kanal kırıcı, temizleyici ve şifalandıran bir kanaldır. Her seansta açılması önerilir.

KRAON VE GİLİUS KANALLARI

Bu iki kanal aynıdır fakat gilius daha güçlü ve şok frekans kanalıdır. Bu iki kanal asla birlikte açılmaz. Öncelikle mutlaka kraon ile çalışmak gerekir, sonuç alınamaz ise gilius la çalışma başlatılır.
Bu frekanslar kan, karaciğer, dalak, lenf sistemi, diyabet, sarılık, anemi bağışıklık sistemine çalışan kanallardır. Bu kanallar alkol zehirlenmesine, böbrek hastalıklarına, karaciğer, dalak, akciğer ve pankreas hastalıklarına, AIDS, tüm kan hastalıklarına, radyasyona maruz kalma, aşırı kansızlık ve lenfomaya iyi gelir.

Karaciğere çalışırken mutlaka hortumlama yapmalısınız ve dalak ile birlikte çalışmalısınız.

Kraon her seansta açılmalıdır. Kişiye açıldığı anda çalışmaya başlar. Kan değerlerini olması gereken değerlere getirir. Lökasit, eritrosit, trombosit  bilirubin, hemoglobin gibi kan değerlerini dengeler. Kan yoluyla bulaşan hastalıklar ve kan yoluyla oluşan mantarların tedavisinde de kullanılır. Kemoterapi ve radyoterapi gören halsizlik çeken hastalıklarda kullanabilirsiniz.

Kemiklerde ilik gelişimine ve iliklerde oluşabilecek hastalıkların önlenmesinde ve tedavisinde çalışır. Bu kanalı suya yükleyebilirsiniz.

Organlara çalışırken karaciğer ve dalağa birlikte çalışmalısınız. Bu kanallar yaralardan kan akışını durdurmaz, kanamayı F.Buddha kanalı durdurur. Kraon sadece tedavi eder. Bu kanal müziksel işitme duyusunu geliştirir. Bu kanalla tüm  kanser hastalıklarına da çalışabilirsiniz. Krampların açılmasında yardımcı olan bir kanaldır.

Diyabet duygusal bir hastalıktır, genetik sebepleri de olabilir. Genellikle yaşam zorluğundan kaçma, ölme isteği, yaşadığı ortamdan bıkma gibi duygularla meydana gelebilir. Bu yüzden diyabet hastalarına çalışırken birinci ve ikinci çakraya daha özenli çalışmalısınız.

Kraon deri hastalıklarına ve alerji durumlarında da çalışır. Alerji genelde kandaki toksinler ve lenf sistemindeki toksinlerin vücuttan dışarı normal yoldan atamadığı için dışa vurur, bunu en büyük organımız deri sayesinde yapar. Kraon kanalı kandaki bu toksinleri de temizleyerek toksinlerin yok olmasınız sağlar. Bu durumda da karaciğer ve dalağa çalışmamız gerekir. Dalağa ark bırakılmaz, fakat bu gibi durumlarda aurayı ve lotusu kapattıktan sonra dalağa kraon kanalını ark bırakabilirsiniz. 

NİNALİS KANALI

Bu kanal eski bir Budist kanalıdır. Kalp hastalıkları, grip ve alerjilere karşı etkili bir kanaldır. Bu kanal shaon ve frast kanalı ile iyi çalışır. Kalbe asla dokunmuyoruz, bu kanal ile kalbe temassız enerji verilebilir. Sadece kalp krizleri anında shaon veya kraon kanalları ile birlikte verilmelidir. Acil olmayan durumlarda dördüncü çakra ile çalışma yaptıktan sonra bu kanalı kullanabilirsiniz. Alerji durumlarında etkilidir kişinin üzerine açmanız yeterlidir. Alerji durumlarında da kraon kanalıyla birlikte kullanmak iyi olur. Seanslarda mutlaka açılması gerekir. Kalp çakrasına da etki eden bu kanal, kişinin başkalarını affetmekte zorlanması ve kalp kırıklıkları içinde duygusal anlamda çalışan bir kanaldır.

RİSUR KANALI

Risur ilahi kozmik frekanstır. Bu kanal ikinci ve üçüncü çakra bölgesinde etkili bir kanaldır. Her zaman olduğu gibi çakralara çalıştıktan sonra bu kanalla çalışılır. Diğer kanallarda olduğu gibi böbrek karaciğer ve sindirim sistemi üzerinde etkili bir kanaldır. Bulaşıcı hastalıklar, zehirlenme kolera, dizanteri gibi hastalıklarda etkilidir. Vücutta mikrop ve bakterilerin temizlenmesini sağlayan bir kanaldır. Mide ve bağırsak kanserlerinde kullanılabilir. Suya yükleyerek kişideki hastalığın iyileşmesine hız kazandırırsınız. Sigaranın verdiği zararları hafifletir. Sinüslerin temizliğine yardımcı olur. Bu kanal kişi de ihtiyaca göre altı ay süreyle kalabilir.

FARUN KANALI

Farun kanalı skalyoz, kireçlenme, eklem ağrıları iskelet sistemi, kas ağrıları ve sırt ağrılarında kullanılan bir kanaldır. Temasla ya da temassız çalışılır. Bu kanal enerjisel vuruşlarla iyi çalışır. Bu kanal ile sırt bölgesine farklı bir teknikle çalışılır. Suya yükleyebilirsiniz. Bu kanalın sırt çalışmasını eğitimde canlı olarak göstermek istiyorum.

SURİİ-SANLAİ KANALI

Bu kanal göz hastalıkları, görme bozuklukları alerjik durumlar ve deri hastalıklarında kullanılabilir. Başlangıç evresindeki kangreni tedavi eder. Bu kanal açılırken yukarıdan turkuaz rengi bir denizanasının gelip ayaklarınıza kadar sizi sardığını düşünün.

Bu kanal ile kendinize veya danışanınıza göz hastalıklarında çalışabilirsiniz. Çalışma metodu şöyledir. Danışanınızla karşı karşıya kol mesafesinde duruyorsunuz. Siz kişinin omuzlarına elinizi koyuyorsunuz ve aynı şekilde danışanda sizin omuzunuza ellerini koyuyor. Bu pozisyonda gözleriniz yaşarana kadar bekliyorsunuz. Ranul kanalı ile dönüşümlü açmak daha iyidir. Ranul kanalı bu kanaldan daha güçlüdür.

Bu kanalla deri hastalıklarına da çalışabilirsiniz. Cilt hastalıkları genelde kandaki veya lenflerdeki sorunların dışa vurmasıdır. Bireyin duygusal yönü ile de bağlantılıdır. Deri hastalıklarına çalışmadan önce mutlaka ikinci ve üçüncü çakranın temizliğinin yapılması gerekir. Daha sonra karaciğer ve dalak temizlenmelidir. Karaciğere kraon kanalı ark bırakmak gerekir. Deri hastalıklarında temassız çalışılır, tüm vücutta sorun varsa bu frekans suya yüklenir ve tüm vücuda sürülür. Deri hastalıklarına en az 6 ila 8 seans çalışmak gerekir.

SİNRAH

Kadın kanalıdır. Yaşlanma sürecini yavaşlatır ve gençleştirir. Hücre yenilenmesine yardımcı olma özelliği vardır. Metabolizmayı dengeler ve kilo verme (diyet ile birlikte) süreçlerini hızlandırır. Hormonal sistemi güçlendirir ve iyileştirir. Saç gelişmesi ve yapısını güçlendirir. Kırışıklıkları yumuşatır. Kadınlara çekicilik veren bir kanaldır. Tiroit bezi problemlerinde etkilidir. Tüm kadın hastalıklarında kullanılabilen bir kanaldır. Bu kanal Magic blok kanalı TATA çok uyumlu çalışır ve sinrah kanalının etkisi artar. Bu kanal ile pankreasa da çalışabilirsiniz. Koltuk altında ve ellerde aşırı terleme durumlarında bu kanalın iyileştirici özelliği vardır. Su, krem ve kozmetik ürünlerine bu kanalı yüklenebilirsiniz, fakat tabi ki önce firast kanalı ile temizlemek şartı ile. Rahim ve yumurtalıklardaki kistlerin ve küçük tümörlerin tedavisinde yardımcı olur. Seans bitiminde Farun buddha Sinrah ve tata kanalları hariç tüm kanallar kapatılarak kişinin bu kanallar altında en az 20 dakika bekletilmesi her türlü kadınsal sorunlara yardımcı olur.

SİNLAH

Erkek kanalıdır. Yaşlanma sürecini yavaşlatır ve gençleştirir. Hücre yenilenmesine yardımcı olma özelliği vardır. Metabolizmayı dengeler ve kilo verme (diyet ile birlikte) süreçlerini hızlandırır. Hormonal sistemi güçlendirir ve iyileştirir. Saç gelişmesi ve yapısını güçlendirir. Kırışıklıkları yumuşatır. Erkeğin karizmasını arttırır dikkat çekmesini sağlar. Tiroit bezi problemlerinde etkilidir. Prostat, testis hastalıklarında kullanılabilen bir kanaldır. Bu kanal Magic blok kanalı TATA çok uyumlu çalışır ve sinlah kanalının etkisi artar. Bu kanal ile pankreasa da çalışabilirsiniz. Koltuk altında ve ellerde aşırı terleme durumlarında bu kanalın iyileştirici özelliği vardır. Su, krem ve kozmetik ürünlerine bu kanalı yüklenebilirsiniz, fakat tabi ki önce firast kanalı ile temizlemek şartı ile. Seans bitiminde Farun buddha Sinlah ve tata kanalları hariç tüm kanallar kapatılarak kişinin bu kanallar altında en az 20 dakika bekletilmesi erkeklerde, Prostat, testis ve hormonal sorunlarda yardımcı olur.

RANUL KANALI

Surii sanlai kanalı ile aynıdır fakat ranul daha güçlüdür. Şok kanalıdır. Eğer kişi göz ameliyatı olmuş ise mutlaka ranul kanalı ile çalışmak gerekir. Bu kanalla organlara çalışılmaz. Cilt ve deri hastalıklarında temassız çalışmak gerekir. Suya yüklenebilen bir kanaldır.

SVETOY MOİSEY

Petrov'un çalışmayı en çok sevdiği kanaldır. Bu kanal solunum sistemi karaciğer, dalak, böbrekler ve midede çalışır. Tüm kanserlerde iyileştirici özelliği vardır. Solunum istemi hastalıklarında kraon ile çok iyi çalışır. Zatürre hastalığı insanın kalbini yorar ve kalp krizi geçirmesine neden olabilir. Bu kanalla zatürre hastalığına çalışırken seansa başlamadan önce ninalis kanalını da açmak gereklidir. Zatürre hastalığına çalışırken akciğerler mutlaka firast kanalı ile temizlenmelidir. Mide hastalıklarında Svetoy Budhha kanalı ile çok iyi çalışır. Kanserli durumlarda çok sık seans yapmak ve bu kanalı kanserli organa mutlaka ark bırakmak gerekir.

SVETOY BUDDHA

Kırık kemiklerin iyileşme sürecini hızlandırır, kırık kemiklerle yarı temaslı ve gün aşırı çalışmak gerekir. Eklem rahatsızlıklarında kullanılabilir. Sindirim sistemi üzerinde çok etkilidir sindirim sistemine kesik atılmaz hortumlama yapılmaz. Rahim sarkmalarında ve fıtıklarda kullanılır. Ameliyat sonrası kesik ve dikişlerin iyileşmesinde Farun Buddha kanalı ile beraber çok etkilidir, Fakat bu çalışmada yarı temas ile ve hortumlama yapmadan çalışıyoruz. Sadece ark bırakmamız yeterlidir çünkü kesik ve yaralardan enerji almıyoruz tersine enerji yüklememiz lazım. Eklem hastalıklarında her iki elle çalışmak gerekir. İki elde de ısınma oluşuncaya kadar çalışmak gerekir. Ağrılı eklemlerde önce firast kanalı ile temizleyip hortumlama yapılması daha sonra S.Budha kanalı ile çalışılması gereklidir.

SVETOY İSUS

Solunum sistemi hastalıklarında,yüksek tansiyon,ateş larenjit ve boğaz hastalıklarında, kemik ve eklem sorunlarında çalışan bir kanaldır.Artrit hastalığına iyi gelir. Artrit eklemlerde oluşan iltihaplanma anlamına gelir. Artrit hastalığında hastalığında iki elle temaslı çalışılır ve ark bırakılır. Bu hastalığın iyileşmesi bir bir buçuk ay sürebilir.

Boğaz hastalıklarında aynı ural kanalında çalıştığımız gibi iki elle temaslı çalışıyoruz. Boğaza ark bırakılmaz. Boğaz bölgesine çalışırken eller asla birbirine temas etmemelidir.

Tansiyon hastalıklarında, düşük tansiyon durumunda tüm çakralara dengeleme yapıldıktan, aura ve kuyu kapandıktan sonra sıfır noktasına bu kanal pompalanır. Yüksek tansiyon da ise danışan oturtularak çalışılır.

Önce lotus açılır sonra kuyu açılır ardından kanal danışanın üzerine açılır.Eğer 10-15 dakika sonra tansiyon düşmediyse eterik bedende omuzlar ve göğüs açılır.. Bu durumda hem lotus tarafından hem de kuyu tarafından basınç emilerek tansiyon dengelenir. Kişinin tansiyonu düzeldikten sonra ki bu birkaç gün sürebilir, daha sonra bu kişi ile çakra çalışması yapabilirsiniz. Çünkü kişiye enerji vermek değil kişinin enerjisinin fazlasını almak gereklidir. Bu yüzden yüksek tansiyon hastasına kesinlikle çakra çalışması yapılmaz. Çok mecbur kalırsanız kafaya hortumlama yapabilirsiniz. Fakat s.isus kanalının çalışmasını takip etmek ve basıncın kendiliğinden yavaşça lotus ve kuyu tarafından çekilmesini beklemek daha iyidir. Yüksek tansiyon krizlerinde sadece s.isus kanalı ile çalışmak gerekir.

Ateş durumlarında vücut bir saldırıya uğramış ve bağışıklık sistemi harekete geçmiş demektir. Bu yoğunluk vücutta ısı artışına neden olur. Bu gibi durumlarda öncelikle çakra dengelemesi yapılır. Fakat bağışıklık sistemimiz  birinci ve beşinci çakra ile bağlantılı olduğu için bu çakralarda yoğunlaşmak gerekir. Çakra dengelemesinden sonra S.isus kanalı kişinin üzerine açılır ve F.buddha kanalı sıfır noktasına pompalanır.

SVETOY MUHAMMED

Alerjiler, yaraların iyileştirilmesinde, cilt hastalıklarında, siğillerde ,yağ bezelerinin yok edilmesinde, vücutta istenmeyen kılların giderilmesinde ve hormonal sistemin dengelenmesinde çalışan bir kanaldır.    
Alerjiler ile çalışırken kişinin üzerine açılır, ciltte belli noktalarda alerjik durumlar var ise temassız olarak bu kanal bölgeye verilir.

Siğil ve benlerle çalışırken bu kanal sadece siğil ve benlerin olduğu noktaya verilir. Siğil ya da beni hafifçe sol elinizle sıkmanız ve sağ eliniz ile kanalı vermeniz gerekir. Doğuştan gelen ve vücut rengi ile yanı olan benleri iyileştirmek mümkün değildir, çalışmayın.

Yağ kistleri ile çalışırken öncelikle kistin olduğu bölgeye artı şeklinde kesik atıyoruz. Önce shaon kanalı ile çalışılır ardından muhammed kanalı verilir. Kesiği kapatmıyoruz.

Ameliyat sonrası yaralarda ve dikişlerde s.buddha kanalı ile birlikte çalışılması daha uygundur. Direk Muhammet kanalı ile çalışırsanız kişide acıya neden olabilirsiniz.

İstenmeyen kıl ve tüylerin oluşma nedeni aslında hormonal sistemdeki dengesizliktir. Özellikle kadınlarda hamilelik ve menopoz sonrası periyodlarda oluşan sorunlardır. Bu durumda önce hormonal dengeyi düzeltmek gerekir. Sinrah ve tata kanalı ile çalışmak gereklidir. Bu iki kanal auraya konur.

URAL KANALI

Salgın hastalıklarda, grip ve soğuk algınlığında menenjit hastalığında kullanılan bir kanaldır. Grip hastalığında öncelikle ural kanalı kişinin üzerine açılır boğaza ve buruna ayrıca akciğerlere ark bırakılır. Sıfır noktasına bu kanal pompalanır. Grip uzun süren bir hastalıktır, ural kanalı bu hastalığı hızlandırarak iyileştirir. Bu yüzden çalışmanın ikinci günü hastalık tavan yapabilir. Üçüncü gün sonuç alırsınız.

Menenjit hastalığında her gün kişiye 40 ila 60 dakikalık seanslar yapılması gerekir. Ural kanalı seansın başında kişinin üzerine açılır.

KURF KANALI

Bebeklerde kafatası kemiklerinin düzeltilmesi ve fontanelin kapanmasında yardımcı olan bir kanaldır. Kafadaki ve gözlerdeki basıncın düşürülmesinde çalışır. Yüksek tansiyon krizinden sonraki baş ağrısının giderilmesinde çalışır. Lotusu açmak gerekir, kriz şiddetli ve ağrı çok fazla ise eterik bedende göğsü de açmak lazımdır. Baş ve göz basınçları ile çalışırken aynı seansta baş çalışması yaptığımız pozisyonda kurf kanalı ile çalışılır.

RAUN KANALI

Bu kanal alkol uyuşturucu ve ilaç bağımlılıkları gibi bağımlılıklardan kurtulmaya yarayan bir kanaldır. Danışan ile bu kanal ile çalışacaksanız öncelikle kişinin bağımlılığını bırakma arzusu ve isteği tam olmalıdır. Yoksa sonuç alamayabilirsiniz. Bu tür durumlarda her gün seans yapmak gerekebilir. Seans sayısı en az 30 seans olmalıdır. Bizler eğitmen olarak bu seanslarla çalışmak yerine kişinin kozmoenerji eğitimi almasını ve kendine çalışmasını tavsiye ediyoruz.

Alkol bağımlılığı ile çalışırken öncelikle standart seans yapılır ve eterik beden kapatılır. Bu kanal auranın tümüne verilerek çalışan bir kanaldır. Alkol bağımlılığı üzerine çalışırken imaj olarak kişinin alkolden çok fazla etkilenip ertesi günkü perişan hali hayal edilir. Bu kanal organlara verilmez.

Sigara ile çalışırken de aynı alkol çalışması gibi seans yapılır ve auraya bu kanal verilir. İmaj olarak kinin sigaradan iğrenip kusması hayal edilir. Akciğerlere ve karaciğere kraon kanalı ark bırakılır.
Uyuşturucu bağımlılığı da yine seans sonunda yapılır. Bu çalışma her iki taraf içinde zor bir süreç olabilir. Zaman emek  ve sabır gerektirir. Kişi tam olarak karar vermelidir. Bu bağımlılığa 1 ay süre gibi çalışıp sonuç alamadıysanız daha fazla çalışmak gereksizdir.

Bu tür bağımlılıklar yaşamsal zorlukların getirdiği sorunlardır. Yani duygular ile bağlantılıdır. Seanslarda çakralar ile çalışma yaparken ilk üç çakra fiziksel dünyamızla ilgili olduğu için yoğun çalışmalı ve çalışma esnasında niyet edilmelidir. Bu kanal tam auraya verildiği için özellikle ikinci katmana dolduğu imaj edilmelidir.

Tüm Hakki Saklıdır © 2022 - Kozmik Enerjiler Cüneyt Berberoğlu


KEOPS BİLİŞİM